• WRATISLAVIA

    Wratislavia idealnie uświetnia wyjątkowe chwile i ważne uroczystości w doborowym towarzystwie. Jest, jak niezwykłe i praktyczne dzieło sztuki z przepiękną litografią XV-wiecznego Wrocławia.
  • KRAKUS

    Pochodzi z Wrocławia.
    Swoją mocą i zadziornym charakterem podbija stoły w Polsce i na całym Świecie.

Aktualności


Wratislavia, Krakus Premium czy Krakus Exclusive to wykwintne alkohole, które idealnie uzupełniają wyjątkowe i ważne uroczystości, w tym także wesela. O ich unikatowym smaku i ekskluzywnym wyglądzie mogli się przekonać goście XXX Jubileuszowych Targów ślubnych, które odbyły się 23 listopada br. w Hali Orbita we Wrocławiu.
19-23 października 2014 r. w Centrum Wystawienniczym Paris Nord-Villepinte w Paryżu odbyły się Międzynarodowe Targi Spożywcze, na których nie mogło zabraknąć najlepszych polskich wódek: Krakus Premium i Exclusive, Wratislavia, czy Herbowa Gorzka.
W związku z powtarzającymi się sygnałami o próbach wyłudzenia danych osobowych, poprzez rzekomy udział w badaniach marketingowych na zlecenie Akwawit-Polmos S.A. we Wrocławiu informujemy, że spółka nie prowadzi i nigdy nie prowadziła żadnych badań konsumenckich polegających na konieczności podawania imienia i nazwiska, adresu oraz nr PESEL.
Od lipca Krakowskie Przedmieście w Warszawie zaprasza do pierwszego w kraju lokalu, który łączy w sobie dobrą, polską kuchnię i wysokiej jakości tani alkohol, dostarczany wprost od producenta – Spółki Akwawit-Polmos S.A. we Wrocławiu.
Akwawit - Polmos został oficjalnym członkiem Polskiego Przemysłu Spirytusowego. Cieszymy się, że będziemy brali czynny udział we wszystkich akcjach i kampaniach społecznych organizowanych przez PPS.
W dniach od 16 do 20 września w Monachium odbyły się Targi Drinktec, skupiające firmy działające w branży napojów. Akwawit-Polmos podczas targów zaprezentowała nową linię produkcyjną, która została zakupiona od włoskiej firmy CFT Packaging S.p.A. z siedzibą w Parmie – światowego lidera w produkcji maszyn.
Jak skutecznie pomóc firmom, które znalazły się na skraju bankructwa? Na to trudne pytanie starają się odpowiedzieć uczestnicy programu „Akcelerator Pulsu Biznesu”, realizowanego przez redakcję dziennika Puls Biznesu we współpracy ze specjalistami zawodowo zajmującymi się zarządzaniem procesami restrukturyzacji przedsiębiorstw.
W dniach 6-8 września, odbędzie się 3. edycja Sokołowsko - Festiwalu Filmowego Hommage À Kieślowski 2013. Firma "Akwawit-Polmos" S.A. jest jednym ze sponsorów tego kulturalnego i niezwykle ciekawego wydarzenia.
Jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia jakie przypadło naszej firmie "Akwawit-Polmos", a w szczególności cieszy nas fakt, że znaleźlismy się w pierwszej trójce dzięki internautom. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.
Copyright © 2013 Akwawit-Polmos S.A.


Czy masz już 18 lat?
Ponieważ serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich,
podaj swoją datę urodzenia w celu potwierdzenia wieku: