• WRATISLAVIA

    Wratislavia idealnie uświetnia wyjątkowe chwile i ważne uroczystości w doborowym towarzystwie. Jest, jak niezwykłe i praktyczne dzieło sztuki z przepiękną litografią XV-wiecznego Wrocławia.
  • KRAKUS

    Pochodzi z Wrocławia.
    Swoją mocą i zadziornym charakterem podbija stoły w Polsce i na całym Świecie.

Akwawit- Polmos Team na Targach SIAL PARIS 2014


19-23 października 2014 r. w Centrum Wystawienniczym Paris Nord-Villepinte w Paryżu odbyły się Międzynarodowe Targi Spożywcze,

na których nie mogło zabraknąć najlepszych polskich wódek: Krakus Premium i Exclusive, Wratislavia czy Herbowa Gorzka.


SIAL Paryż to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów rolno-spożywczych na świecie. Tegoroczne Targi obchodziły swoje

50 urodziny w związku z czym zgromadziły rekordową liczbę zwiedzających ponad 150 tysięcy ze 105 krajów i ponad 6,5 tysiąca wystawców z 200 państw świata,  w tym także największych polskich producentów branży spożywczej.

 

Podczas pięciodniowych Targów odbyło się 250 konferencji, debat oraz wywiadów poświęconych tematyce odżywania, zdrowia, zrównoważonego rozwoju, budowania relacji z klientem, innowacji i nowych trendów w branży.

 

Następne Międzynarodowe Tagi Spożywcze odbędą w Kolonii (Niemcy)- ANUGA 2015, gdzie również będzie można odwiedzić nasze stoisko. Zapraszamy!

 

Więcej na:   www.sialparis.com

SIAL 2014

SIAL 2014

SIAL 2014

Copyright © 2013 Akwawit-Polmos S.A.


Czy masz już 18 lat?
Ponieważ serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich,
podaj swoją datę urodzenia w celu potwierdzenia wieku: