• WRATISLAVIA

    Wratislavia idealnie uświetnia wyjątkowe chwile i ważne uroczystości w doborowym towarzystwie. Jest, jak niezwykłe i praktyczne dzieło sztuki z przepiękną litografią XV-wiecznego Wrocławia.
  • KRAKUS

    Pochodzi z Wrocławia.
    Swoją mocą i zadziornym charakterem podbija stoły w Polsce i na całym Świecie.

Media


Akwawit – Polmos S.A. to lider polskiego rynku produktów spirytusowych. Naszą nadrzędną wartością jest troska o jak najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Dzięki najlepszym, idealnie dobranym składnikom oraz rzetelności i zaangażowaniu naszych pracowników oraz nowoczesnym technologiom nasi Klienci zawsze otrzymują idealne wyroby.

Produkowane przez nas wódki są znane smakoszom na całym Świecie. Wśród naszych najbardziej znanych marek należy wymienić wódki: Krakus, Krakus Exclusiv, Wratislavia.

Nasza oferta jest kierowana zarówno do odbiorców indywidualny, jak i biznesowych. Dla tych drugich kreujemy produkty private label.

Akwawit – Polmos S.A. z roku na rok rozwija się, zdobywając uznanie coraz większej rzeszy Klientów. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości naszych produktów, a także dzięki idealnemu trafianiu w potrzeby rynku. Przyszłość naszej firmy to nowe produkty, nowe rozwiązania i nowi, zadowoleni konsumenci.

Pliki multimedialne:

Prezes Zarządu - Grzegorz Ślak:

Laboratorium:

Linia produkcyjna:

Rozlewnia:

Obiekty:

Leżakownia:

Nasze produkty:
 

Kontakt dla mediów:


AKWAWIT-POLMOS S.A.
ul. Monopolowa 4, 51-501 Wrocław, Polska

Office: +48 71 34 74 180
Fax: +48 71 34 74 110

Copyright © 2013 Akwawit-Polmos S.A.


Czy masz już 18 lat?
Ponieważ serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich,
podaj swoją datę urodzenia w celu potwierdzenia wieku: