• WRATISLAVIA

    Wratislavia idealnie uświetnia wyjątkowe chwile i ważne uroczystości w doborowym towarzystwie. Jest, jak niezwykłe i praktyczne dzieło sztuki z przepiękną litografią XV-wiecznego Wrocławia.
  • KRAKUS

    Pochodzi z Wrocławia.
    Swoją mocą i zadziornym charakterem podbija stoły w Polsce i na całym Świecie.

O firmie


Poznaj Akwawit – Polmos S.A., firmę, która każdego dnia wykorzystuje pełną moc tradycji.

Akwawit – Polmos S.A. to jeden z liderów polskiego i europejskiego rynku spirytusowego. Firma powstała z połączenia Kompanii Spirytusowej „Wratislavia” Polmos Wrocław S.A. oraz Przedsiębiorstwa Przemysłu Fermentacyjnego "Akwawit" S.A. w Lesznie.

Jesteśmy wiodący producentem znanych na całym świecie wódek zbożowych i ziemniaczanych. Produkujemy zarówno wódki czyste, jak i niezwykłe, doceniane przez prawdziwych smakoszy, wódki smakowe. Wyjątkowa jakość naszych produktów wynika między innymi z umiejętnego połączenia nowoczesności i tradycji.Nasze alkohole są oparte na tradycyjnych, sprawdzonych recepturach, a ich wytwarzanie odbywa się na najbardziej zaawansowanych technologicznie liniach produkcyjnych. W trosce o standard naszych produktów uruchomiliśmy specjalistyczne laboratorium.

Dzięki procesowi rektyfikacji oraz dzięki zachowaniu rygorystycznych norm kontroli na wszystkich etapach produkcji nasze wyroby mają zawsze tą samą, najwyższą jakość.
Jej potwierdzeniem są liczne nagrody i certyfikaty.
Ogromną zaletą naszej firmy jest jej usytuowanie. Wrocław, w którym mamy siedzibę, posiada lotnisko, świetne połączenia kolejowe, a znakomitą komunikację drogową zapewnia autostrada A4.

Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom sprawne działania związane z logistyką i dostawą naszych produktów.Doświadczenie, tradycja, wspierane każdego dnia nowoczesnymi technologiami, a także znakomitą, wykwalifikowaną kadrą sprawiają, że Akwawit – Polmos S.A. dynamicznie rozwija się umacniając swoją pozycję na rynku.

Ciągle zdobywa także nowe rynki, opierając swoją ekspansję na najwyższej jakości oferowanych produktów oraz maksymalnym zaangażowaniu w obsługę Klientów.

Stały rozwój, nowi Klienci, rosnące portfolio produktów to przyszłość Akwawit - Polmos S.A.
Copyright © 2013 Akwawit-Polmos S.A.


Czy masz już 18 lat?
Ponieważ serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich,
podaj swoją datę urodzenia w celu potwierdzenia wieku: