• WRATISLAVIA

    Wratislavia idealnie uświetnia wyjątkowe chwile i ważne uroczystości w doborowym towarzystwie. Jest, jak niezwykłe i praktyczne dzieło sztuki z przepiękną litografią XV-wiecznego Wrocławia.
  • KRAKUS

    Pochodzi z Wrocławia.
    Swoją mocą i zadziornym charakterem podbija stoły w Polsce i na całym Świecie.

Ojczysta Czysta otwarta


Od lipca Krakowskie Przedmieście 33 w Warszawie zaprasza do pierwszego w kraju lokalu, który łączy w sobie dobrą, polską kuchnię i wysokiej jakości tani alkohol, dostarczany wprost od producenta – Spółki Akwawit-Polmos S.A. we Wrocławiu.

Ojczysta Czysta to odpowiedź na niesłabnące wciąż zainteresowanie lokalami z dobrym jedzeniem i mocnym alkoholem. Pomysłodawcy - Tomasz Guzowaty i Grzegorz Ślak - zachęcają ceną i różnorodnością, a wszystko to uzupełnione indywidualnym podejściem do klienta i profesjonalną obsługą. Bez wątpienia restauracja przyciąga atrakcyjną lokalizacją, ciekawym wnętrzem oraz zaskakującym menu.

 

Na miejscu, na wynos, za 3 złote


Alkohol i przekąski, proszę! - W zestawie? Na miejscu czy na wynos?

A wszystko po to by było jeszcze taniej i smaczniej na dłużej. Na potem.

Połączenie baru ze sklepem to unikatowe rozwiązanie na polskim rynku. Teraz każdy klient „Ojczystej Czystej”, który przed chwilą smakował Krakusa, Jasia z Wrocławia, Wratislavii czy Herbowej Gorzkiej, będzie miał możliwość zakupu całej butelki na wynos i to w cenie detalicznej.

 

Na tym nie koniec


Projekt „Ojczystej Czystej” zakłada otwarcie blisko 200 lokali w całym kraju. Następny jest Kraków, którego otwarcie zaplanowano na koniec tego roku.

 

Więcej na www.facebook.com/pages/Ojczysta-Czysta

Copyright © 2013 Akwawit-Polmos S.A.


Czy masz już 18 lat?
Ponieważ serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich,
podaj swoją datę urodzenia w celu potwierdzenia wieku: