• WRATISLAVIA

    Wratislavia idealnie uświetnia wyjątkowe chwile i ważne uroczystości w doborowym towarzystwie. Jest, jak niezwykłe i praktyczne dzieło sztuki z przepiękną litografią XV-wiecznego Wrocławia.
  • KRAKUS

    Pochodzi z Wrocławia.
    Swoją mocą i zadziornym charakterem podbija stoły w Polsce i na całym Świecie.

Spirytus


Należymy do wiodących producentów alkoholu rolniczego. Najwyższa jakość naszych alkoholi od dziesięcioleci jest podstawowym filarem współpracy z Klientami. Osiągnęliśmy to dzięki stosowaniu najnowocześniejszej technologii rektyfikacji oraz własnych rozwiązań innowacyjnych.

Gama naszych produktów to kilkanaście gatunków alkoholu etylowego, produkowanych z różnych surowców pochodzenia rolniczego. Surowce są stale nadzorowane pod względem jakości i pochodzenia. Dzięki temu produkowane przez nas gatunki alkoholu etylowego osiągają zawsze powtarzalne parametry organoleptyczne i fizykochemiczne i są charakterystyczne dla użytego surowca.

Wytwarzany przez nas alkohol etylowy rolniczy to podstawowy składnik wódek czystych oraz gatunkowych. Z naszego wyrobu produkowane są najlepsze w Polsce marki wódek.Copyright © 2013 Akwawit-Polmos S.A.


Czy masz już 18 lat?
Ponieważ serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich,
podaj swoją datę urodzenia w celu potwierdzenia wieku: